Türkçe English Deutsch русский

Rezervasyon Kuralları

KONAKLAMA ve REZERVASYON KURALLARI

 

Başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm misafirlerimizin rezervasyonlarında herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla konaklama imkanı bulmaları, aynı zamanda hizmetin gereği ve kamu yararı açısından ön ödemeli rezervasyon uygulaması yapılmaktadır.

Rezervasyonlar www.nigdeogretmenevi.com.tr adresinden online olarak yapılabilmektedir.

Öğretmenevimiz, Kamu Sosyal Tesisi niteliğinde olduğundan odalarımızda yatak satışı esastır, Belirtilen fiyatlar paylaşımlı odalardaki yatak fiyatıdır.

Konaklama rezervasyonlarını mazeretleri nedeniyle iptal ettirmek isteyenlere, MEB Öğretmenevi ve ASO yönetmeliğinin 13. Maddesinin b fıkrası geregine göre konaklama tarihinden 3 gün önce bildirmesi halinde tahsil edilen ücret iade edilir. Rezervasyon iptali usulüne uygun yapılmadığı takdirde ücret iade edilmez

Yatırılan tutar ile ilgili belgeyi resepsiyonda görevli personele ibraz edilmesi gerekmektedir. İbraz edilmeyen belgenin farkı resepsiyona ödenir.

Bir günlük konaklama ücreti kredi kartı veya kurum banka hesap numarasına yatırılmak suretiyle tahsil edilir.

Konaklama birimimizden faydalanmak isteyenlerin Kimlik Belgesi ibraz etmesi zorunludur.

Çift olarak konaklamak isteyenlerden evlilik cüzdanı ibraz etmeleri istenir.

Eğitim çalışanı ve emeklileri; personel kimlik kartı, emekli tanıtım kartı veya eğitim çalışanı olduğunu belgeleyen görev belgesi ibraz etmek suretiyle konaklama birimimizden indirimli faydalanabilirler.

Kurum konaklama ünitelerinde Bakanlığımız ile diğer kurumlar arasında yapılan protokol hükümleri saklı kalmak şartıyla, tüm eğitim çalışanı ve yakınları, diğer kamu kurum ve kuruluşları personeli ve bunların dışındakiler olmak üzere Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde belirtilen şekilde ücret uygulanır.

Konaklama birimimizde odalara giriş saati 12.00; odadan ayrılış saati 10.00 dur.

Rezervasyon sitemizdeki fotograflar temsilidir; konaklayacağınız oda ile fotograf arasında farklılıklar olabilir.

Tüm faydalanıcılar, kurum kurallarına uymakla yükümlüdür.

 

Niğde Öğretmenevi ve A.S.O Müdürlüğü

 
Niğde Öğretmenevi © 2020
Facebook Twitter Google+ Linkedin